WOLFANG WP05

Uživatelská příručka k přenosnému projektoru WOLFANG WP05

Model: WP05

1. Úvod

Děkuji za nákupasinpřenosný projektor WOLFANG WP05. Toto zařízení je navrženo tak, aby poskytovalo všestranný a pohlcující zážitek viewDíky operačnímu systému Android 11, vysokému rozlišení a přenosnému designu nabízí uživatelský komfort. Tato příručka obsahuje základní informace o nastavení, provozu a údržbě projektoru. Před použitím si ji pečlivě přečtěte, abyste zajistili optimální výkon a bezpečnost.

2. Bezpečnostní informace

Dodržujte prosím následující bezpečnostní opatření, abyste předešli poškození projektoru a zajistili bezpečnost uživatele:

  • Nedívejte se přímo do objektivu projektoru, když je zapnutýamp je zapnuto.
  • Zajistěte řádné větrání kolem projektoru, aby nedošlo k přehřátí.
  • Používejte pouze napájecí adaptér dodaný s projektorem.
  • Chraňte projektor před vodou, vlhkostí a hořlavými materiály.
  • Nepokoušejte se projektor rozebírat ani opravovat sami. Požádejte o pomoc kvalifikovaný servisní personál.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.

3. Obsah balení

Ověřte, zda jsou v balení přítomny všechny položky:

  • Přenosný projektor WOLFANG WP05
  • Dálkové ovládání (s funkcí Air Mouse)
  • Napájecí adaptér
  • Uživatelská příručka
Přenosný projektor WOLFANG WP05, přední strana maloobchodní krabice

Obrázek: Přední strana view maloobchodní krabice přenosného projektoru WOLFANG WP05 s názvem produktu a grafikou projektoru.

4. Konec produktuview

Seznamte se s komponenty přenosného projektoru WOLFANG WP05.

Přenosný projektor WOLFANG WP05 Main View

Obrázek: Přenosný projektor WOLFANG WP05 zobrazený zepředu, zdůrazňující jeho kompaktní válcovitý design a objektiv.

Klíčové vlastnosti:

  • Rozlišení HD 1080P: Podporuje rozlišení 1920 x 1080P pro jasný obraz.
  • Operační systém Android 11: Vestavěný operační systém s přístupem k více než 5 000 aplikacím.
  • Automatická korekce lichoběžníkového zkreslení: Automatická vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení ±45° pro zarovnání obrazu.
  • Otočný stojan o 180°: Flexibilní úhel projekce pro stěny, stropy nebo podlahy.
  • Dvoupásmová Wi-Fi 6: Podporuje sítě 2.4G a 5G pro stabilní a rychlé streamování.
  • Bluetooth 5.2: Pro připojení externích audio zařízení.
  • Vestavěný Hi-Fi reproduktor: Integrovaný 3W reproduktor pro zvukový výstup.
  • Kompaktní a přenosné: Váží přibližně 0.6 kg pro snadnou přepravu.
Přenosný projektor WOLFANG WP05 v kompaktních rozměrech

Obrázek: Přenosný projektor WOLFANG WP05 umístěný v batohu, ilustrující jeho kompaktní a přenosný design s rozměry 6.14 palce na délku a 3.74 palce na šířku.

5. Nastavení

5.1 Umístění

Umístěte projektor na stabilní, rovný povrch. Stojan otočný o 180° umožňuje flexibilní promítací úhly, včetně stěn, stropů nebo podlah.

Přenosný projektor WOLFANG WP05 s rotací 180 stupňů

Obrázek: Přenosný projektor WOLFANG WP05 promítá na strop a demonstruje svůj stojan otočný o 180 stupňů pro všestranné použití viewpozice.

5.2 Připojení napájení

  1. Připojte napájecí adaptér ke vstupnímu portu projektoru.
  2. Zapojte napájecí adaptér do elektrické zásuvky.
  3. Stisknutím tlačítka napájení na projektoru nebo dálkovém ovladači jej zapněte.

5.3 Zaostření a korekce lichoběžníkového zkreslení

Projektor je vybaven automatickou vertikální korekcí lichoběžníkového zkreslení a manuálním zaostřováním.

  • Automatické vertikální lichoběžníkové zkreslení: Projektor automaticky upravuje vertikální zkreslení obrazu.
  • Manuální ostření: Otáčejte zaostřovacím kroužkem na projektoru pro dosažení jasného obrazu.
  • Manuální korekce ve 4 rohech: Pro přesnější nastavení přejděte do nabídky nastavení a ručně upravte každý roh projekce.
  • Funkce zoom: Upravte velikost projekce od 50 % do 100 % pomocí nastavení.
Přenosný projektor WOLFANG WP05 s automatickým lichoběžníkovým zkreslením a manuálním ostřením

Obrázek: Diagram znázorňující automatickou vertikální korekci lichoběžníkového zkreslení, manuální korekci ve 4 rozích a funkce zoomu 50–100 % u přenosného projektoru WOLFANG WP05 spolu s detailním záběrem kroužku manuálního ostření.

6. Návod k obsluze

6.1 Dálkové ovládání s myší Air Mouse

Součástí balení je dálkový ovladač s funkcí Air Mouse pro snadnou navigaci.

  1. Zapněte režim Air Mouse na dálkovém ovladači (konkrétní tlačítko naleznete v návodu k použití dálkového ovladače).
  2. Zatřesením dálkového ovladače aktivujete kurzor na obrazovce.
  3. Pro navigaci v menu a výběr použijte směrová tlačítka a tlačítko OK.
Přenosný projektor WOLFANG WP05 s dálkovým ovládáním a myší Air Mouse

Obrázek: Ruka držící dálkový ovladač přenosného projektoru WOLFANG WP05 s vloženým obrázkem znázorňujícím, jak aktivovat funkci Air Mouse a používat tlačítka OK a šipky pro navigaci na promítané obrazovce Netflixu.

6.2 Operační systém Android 11 a vestavěné aplikace

Projektor běží na operačním systému Android 11, který poskytuje přístup k široké škále aplikací.

  • Po spuštění se zobrazí domovská obrazovka systému Android.
  • Mezi předinstalované aplikace patří Netflix, YouTube, Prime Video a přístup do Obchodu Google Play pro další stahování.
  • Přizpůsobte si tapetu plochy a uspořádejte si aplikace podle potřeby.
Přenosný projektor WOLFANG WP05 s vestavěnými aplikacemi pro Android

Obrázek: Přenosný projektor WOLFANG WP05 promítá na obrazovku loga různých streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube, Prime Video, HBO Max a ikona Obchodu Google Play, což značí integrované funkce aplikací pro Android.

Přenosný projektor WOLFANG WP05, přizpůsobené rozhraní pro osobní kino

Obrázek: Promítané plátno z přenosného projektoru WOLFANG WP05 zobrazující přizpůsobitelné rozhraní systému Android s ikonami pro Netflix, YouTube, ScreenCast, File Správce, HDMI, Nastavení, App Store, Hudba a Obchod Play s důrazem na funkce „Přizpůsobené osobní kino“.

6.3 Zrcadlení obrazovky

Projektor podporuje rychlé zrcadlení obrazovky přes Wi-Fi 6 pro zařízení se systémy iOS, Android a Windows.

  • Miracast: Pro zařízení s Androidem a Windows.
  • Airplay: Pro iOS zařízení.
  • Ujistěte se, že vaše zařízení a projektor jsou připojeny ke stejné síti Wi-Fi.
  • V nabídce projektoru vyberte příslušnou možnost zrcadlení obrazovky.
  • Spusťte zrcadlení obrazovky z mobilního zařízení nebo počítače.
Přenosný projektor WOLFANG WP05 WiFi 6 Zrcadlení obrazovky

Obrázek: Přenosný projektor WOLFANG WP05 promítá dynamický obraz s ikonami pro Miracast a Airplay a chytrý telefon zobrazující obsah zrcadlený do projektoru, což zdůrazňuje jeho schopnost rychlého zrcadlení obrazovky přes WiFi 6.

7. Konektivita

7.1 Wi-Fi připojení

Projektor podporuje dvoupásmové Wi-Fi 6 (2.4G a 5G) pro stabilní přístup k internetu a zrcadlení obrazovky.

  1. Přejít na Nastavení na domovské obrazovce projektoru.
  2. Vybrat Síť a internet.
  3. Zapněte Wi-Fi a vyberte ze seznamu požadovanou síť.
  4. Zadejte heslo, pokud se zobrazí výzva, a připojte se.

7.2 Připojení Bluetooth

Pro vylepšený zvuk připojte externí Bluetooth reproduktory nebo sluchátka.

  1. Přejít na Nastavení na domovské obrazovce projektoru.
  2. Vybrat Připojená zařízení or Bluetooth.
  3. Zapněte Bluetooth.
  4. Přepněte své zařízení Bluetooth do režimu párování.
  5. Vyberte zařízení ze seznamu dostupných zařízení, která chcete spárovat.

7.3 Připojení HDMI a USB

Projektor je vybaven porty HDMI a USB pro připojení různých externích zařízení.

  • HDMI: Připojte zařízení, jako jsou notebooky, herní konzole, televizní přijímače nebo přehrávače Blu-ray. V nabídce projektoru vyberte vstupní zdroj HDMI.
  • USB: Připojení USB disků pro přehrávání médií filepřímo. Vyberte vstupní zdroj USB z nabídky projektoru.

8. Údržba

Pravidelná údržba pomáhá prodloužit životnost vašeho projektoru.

  • Čištění objektivu: K jemnému otření čočky projektoru použijte měkký hadřík bez žmolků, speciálně určený pro optické čočky. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky.
  • Odstranění prachu: K čištění prachu z větracích otvorů použijte měkký kartáč nebo stlačený vzduch.
  • Skladování: Pokud projektor nepoužíváte, skladujte jej na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního záření a extrémních teplot.

9. Řešení problémů

Pokud narazíte na problémy, podívejte se na následující běžné problémy a jejich řešení:

ProblémMožné řešení
Žádná sílaUjistěte se, že je napájecí adaptér bezpečně připojen k projektoru a k funkční elektrické zásuvce.
Žádný obrázekZkontrolujte, zda je projektor zapnutý. Ověřte, zda je správně vybrán vstupní zdroj (HDMI, USB atd.).
Rozmazaný obrazUpravte kroužek ručního ostření na projektoru. Ujistěte se, že projekční plocha je rovná.
Zkreslený obrazProjektor má automatickou vertikální korekci lichoběžníkového zkreslení. Pro další nastavení použijte v nastavení manuální korekci ve 4 rohech.
Žádný zvukZkontrolujte nastavení hlasitosti na projektoru a připojeném zdrojovém zařízení. Ujistěte se, že jsou externí reproduktory Bluetooth správně spárovány.
Dálkové ovládání nefungujeZkontrolujte baterie v dálkovém ovladači. Ujistěte se, že mezi dálkovým ovladačem a projektorem nejsou žádné překážky.

10. Specifikace

Technické specifikace přenosného projektoru WOLFANG WP05:

FunkceDetail
ZnačkaWOLFANG
ModelWP05
Rozlišení displeje1920 x 1080 (Full HD)
Poměr stran16:9, 4:3
Operační systémAndroid 11
Technologie připojeníWi-Fi 6 (2.4G/5G), Bluetooth 5.2
Hardwarové rozhraníHDMI, USB
Speciální funkceVestavěný inteligentní systém, automatická korekce lichoběžníkového zkreslení, rotace o 180°
Maximální velikost obrázku300 palce
Hmotnost položky635 gramů
Rozměry balení17.8 x 16.4 x 11.3 cm

11. Záruka a podpora

11.1 Informace o záruce

Přenosný projektor WOLFANG WP05 je dodáván s Záruka 24 měsíců od data nákupu. Uschovejte si doklad o koupi pro případné reklamace. Záruka se vztahuje na výrobní vady a poruchy při běžném používání. Nevztahuje se na škody způsobené nesprávným použitím, nehodami, neoprávněnými opravami nebo přírodními katastrofami.

Přenosný projektor WOLFANG WP05 v krabičce s informacemi o záruce

Obrázek: Boční view krabice přenosného projektoru WOLFANG WP05 s jasně uvedeným odznakem „24MĚSÍČNÍ ZÁRUKA“ a kontaktními informacemi.

11.2 Zákaznická podpora

S jakýmikoli dotazy, návrhy nebo potřebami podpory se prosím obraťte na zákaznický servis WOLFANG pomocí následujících metod:

  • E-mail: support.tvc@wolfang.co
  • Webmísto: www.wolfang.co
  • YouTube: Oficiální web WOLFANG (instruktážní videa a aktualizace produktů)
  • WhatsApp: +86 19527121353
  • InstagRAM: WOLFANG Oficiální
  • Facebook: Projektor WOLFANG

Ask a question about this manual

Ask about setup, troubleshooting, compatibility, parts, safety, or missing instructions. Manuals+ will review the question and use this page’s manual context to help answer it.